Claw Gear koszulka Instructor Mk.II

Strzelcy w koszulce CLAW GEAR INSTRUKTOR

Strzelcy podczas manewrów PUMA 16 w koszulce CLAW GEAR INSTRUKTOR

Jedną z pierwszych firm, która postanowiła podjąć z nami współprace dotyczącą testowania sprzętu, była firma 3CityTactical, która w swojej ofercie sklepowej posiada bardzo bogaty zasób odzieży i oporządzenia militarnego renomowanych marek. Tym razem otrzymaliśmy do przetestowania nowy produkt w postaci koszulki marki Claw Gear, której dystrybutorem jest właśnie wyżej wymieniony sklep. Testy te, nasi strzelcy prowadzili w rożnych warunkach bojowych. Pierwszym sprawdzianem dla koszulki były międzynarodowe ćwiczenia wojskowe pod kryptonimem PUMA 16. Przez kilka dni poligonu nasi członkowie wykonując specyficzne zadania z zakresu rozpoznania i szybkiego reagowania w różnych warunkach pogodowych, poddawali koszulki wnikliwym testom i obserwacjom. Drugim bojowym testem wytrzymałości produktu był SZCZYT NATO i pokazy z nim związane. To właśnie tam po raz kolejny strzelcy zaprezentowali się w markowych koszulkach od firmy 3CityTactical. Ostatnim i najbardziej praktycznym polem zastosowania było sprawdzenie jej w przestrzeni miejskiej w połączeniu do ubioru cywilnego.
Bez tytułu2

Aby nasza recenzja była prosta i przejrzysta, a każdy zainteresowany bez trudu mógł w niej znaleźć to, co go interesuje, postaraliśmy się wykonać ją w kilku następujących punktach, które pozwolą Wam na samodzielną ocenę produktu.

1. Krótki opis produktu:
Koszulka Claw Gear Instruktor jest produktem wysokiej jakości uszytym z mieszkanki bawełny i poliestru. Dzięki zastosowaniu dodatkowych rzepów i kieszonek na ramionach nabiera ona militarnego kształtu i zastosowania, co jest nowością wśród producentów koszulek na świecie. Dostępna jest w 3 kolorach – czarny, khaki i coyote, dzięki czemu mogą jej używać zarówno służby mundurowe, członkowie organizacji proobronnych jak i osoby cywilne.

2. Zalety produktu:
– Jakość i grubość materiału, który jest odporny na przetarcia,
– Liczne wzmocnienia za pomocą potrójnych szwów,
– Rzepy na ramionach, na które możemy przyczepić naszywki rozpoznawcze,
– Kieszenie na ramionach wyposażone w zamek błyskawiczny, dzięki którym nie musimy się bać o nasz telefon czy też dokumenty,
– Wygoda i komfort noszenia,
– Materiał rozciąga się tylko na boki, dzięki czemu po długim użytkowaniu nie będzie zakrywał kolan,
– Specjalne uchwyty na słuchawki do telefonu i długopisy,

3. Wady produktu:
– Na początku koszulka wydaje się być sztywna i niekomfortowa z uwagi na jej wzmocnienia i konstrukcję. Po kilku godzinach użytkowania dyskomfort mija, a koszulka jak najbardziej dopasowuje się do ciała jej użytkownika,
– Rzep na imiennik, który został zamieszczony po lewej stronie koszulki (inaczej niż w wojsku polskim),

4. Jakość wykonania produktu:
Tutaj nie można powiedzieć ani jednego złego słowa. Koszulka jest wykonana z bardzo dobrego materiału, który dzięki zastosowaniu specjalnych szyć jest wytrzymały i sprawdza się zarówno w działaniach militarnych jak i w życiu codziennym. Dodatkowo koszulka jest odporna na przetarcia i rozciąganie, dzięki czemu na długo zachowa swój właściwy kształt. Ponadto pomimo kilku prań, koszulka nadal zachowuje swój właściwy kolor. 

1

5. Komfort użytkowania:
Pomimo początkowego odczuwalnego dyskomfortu, koszulka po kilku godzinach dopasowuje się do sylwetki jej użytkownika. Koszulka jest wykonana z dość grubego, oddychającego materiału, dzięki czemu pomimo upalnych letnich dni nie odczuwamy tych temperatur. Dzięki specjalnie dodanym do niej kieszeniom, możemy bez obaw mieć zawsze dokumenty i telefon przy sobie.

6. Możliwość zastosowania w życiu codziennym/strzelcu/wojsku:
Koszulka idealnie nadaje się dla wszystkich formacji mundurowych. Dzięki zastosowanym przez firmę Claw Gear rozwiązaniom oraz wytrzymałości produktu jej przyszli użytkownicy przez długi czas będą zadowoleni z jakości wykonania oraz funkcjonalności koszulki. Dodatkowo koszulka nie posiada na sobie żadnych napisów, dzięki czemu może być też stosowana w życiu cywilnym. Specjalnie zamontowany w niej uchwyt na słuchawki do telefonu, sprawdza się podczas wypadów na miasto.

7. Ogólna ocena produktu (skala od 1-10):
NASZA OCENA PRODUKTU  – 8

_KLA7557

Koszulka Claw Gear Instruktor w idealnym połączeniu z mundurem i oporządzeniem

Podsumowanie:
Koszulka, którą mogą Państwo kupić w sklepie 3CityTactical jest niespotykaną do tej pory nowością rynkową. Dzięki zastosowaniu przez producenta kilku dodatkowych elementów takich jak rzepy i kieszenie, nabiera ona nowej funkcjonalności w służbie jak i w życiu codziennym. Jej cena znacząco nie odbiega od innych produktów oferowanych przez firmy konkurencyjne a często nawet jest od nich niższa. Po jej sprawdzeniu i przetestowaniu z całą pewnością możemy polecić ten produkt każdemu z Państwa, dla którego komfort użytkowania i jakość produktu odgrywa znaczącą rolę podczas działania w terenie jak i wypadów ze znajomymi.